АТП Cлободянюк 

26 жовтня у залі Вінницької облдержадміністрації відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня автомобіліста і дорожника. Кращих працівників автомобільного транспорту та дорожнього господарства Вінниччини привітали заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова обласної держадміністрації Валерій Коровій, директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА Сергій Волков, а також президент ВОААП Ратовський Анатолій Сигізмундович.

У святковому зібранні взяли участь депутати обласної Ради заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник, керівництво профільного департаменту Вінницької міської ради, працівники і ветерани галузі, а також і водіії ТОВ «АТП Слободянюк» разом із директором.

– Хочу подякувати за вашу самовіддану працю, адже представники вашої професії є в кожній галузі, – зазначив Михайло Кременюк, вітаючи автомобілістів та дорожників від імені голови обласної Ради Анатолія Олійника і депутатського корпусу. – В першу чергу, хочу подякувати водіям, адже вони, щодня виїжджаючи на дороги, зустрічаються з небезпекою. Дякую керівництву транспортних і комунальних компаній, приватним перевізникам за те, що вони підставили своє плече, коли відбувалися події в Калинівці. Бажаю вам мирного неба, а ми – депутати обласної Ради – будемо намагатися, щоб усі компенсації виплачувалися вчасно, відповідно до можливостей нашого бюджету.

Керівники області та міста подякували присутнім за відданість своїй справі, побажавши успіхів у розвитку й розбудові галузей, мирних буднів та всіх життєвих гараздів.

Кращих працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства Вінниччини, а також осіб, які проявили відвагу при евакуації населення під час пожежі на військовому арсеналі №48, нагородили Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради, Вінницької міської ради, Вінницької обласної Асоціації автомобільних перевізників, Федерації профспілок Вінницької області, Вінницької обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства.

Ми пишаємося водіями нашого підприємства, які евакуювали населення під час пожежі на військовому арсеналі №48. Водії Пенькний Валерій, Бричок Віталій, Лисюк Микола, Ковальчук Віктор, а також директор підприємства Слободянюк Олександр були нагороджені почесними грамотами.

29.10.2017

  • Контакти
  • Адреса : 21010 м.Вінниця вул. Салтикова-Щедріна 112
  • Тел / Факс : +38 (0432) 53-03-08
  • e-mail : sbsatp@gmail.com