АТП Cлободянюк 

25 жовтня 2018 року у залі Вінницької облдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня автомобіліста і дорожника. Голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій привітав кращих працівників автомобільного транспорту та дорожнього господарства Вінниччини. Звертаючись до присутніх, керівник області зазначив, що дорожня галузь зазнала певного реформування. Так, в результаті реформування системи державного управління автомобільними дорогами загального користування, розмежовано повноваження центральних і місцевих органів влади. Було зазначено, що завданням влади є створення комфортних умов для розвитку транспортного бізнесу, який би надавав якісні послуги пасажирам.

Слова привітання з нагоди професійного свята висловили присутнім голова обласної Ради Анатолій Олійник та директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА Сергій Волков.

У рамках урочистостей з нагоди професійного свята кращим працівникам галузі керівники області вручили Почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної Ради. Для вручення грамот були запрошені водії ТОВ «АТП Слободянюк» Сернецький Іван та Присяжнюк Олександр разом із директором Слободянюком Олександром. Іван Сернецький урочисто був нагороджений грамотою Вінницької обласної державної адміністрації. Від імені профільного Департаменту за сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток галузі Почесну грамоту Сергій Волков вручив Олександру Присяжнюку.

Керівники області та міста подякували присутнім за відданість своїй справі, побажавши успіхів у розвитку й розбудові галузей, мирних буднів та всіх життєвих гараздів.

ТОВ "АТП Слободянюк" приєднується до привітань та щиро вітає усіх партнерів, перевізників, водіїв, а також працівників сфери авотранспорту із Днем автомобіліста і дорожника! Професійне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства України відзначається щорічно в останню неділю жовтня. Цьогоріч свято відзначають 28 жовтня. З нагоди свята колектив ТОВ "АТП Слободянюк" провів урочистий захід, на якому грамотами були нагороджені кращі працівники 2018 року.

28.10.2018

  • Контакти
  • Адреса : 21010 м.Вінниця вул. Салтикова-Щедріна 112
  • Тел / Факс : +38 (0432) 53-03-08
  • e-mail : sbsatp@gmail.com