АТП Cлободянюк 

Головна > Форум


24 – 26 вересня 2015 року у Вінниці пройшов форум «Включення людей з інвалідністю у процеси реформ». Метою заходу було сприяння створенню доступного середовища шляхом врахування потреб людей з інвалідністю під час втілення реформ та популяризації ідеї універсального дизайну у Вінницькій області.

Організаторами заходу виступили вінницька громадська організація молоді з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія», Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Вінницької ОДА, ГО «Розвиток розвиток».

25 вересня у рамках форуму відбувся день доступності. День доступності проходив в Україні, та у Вінниці зокрема, вперше. Учасників форуму привітали представники міської та обласної влади. «Форум проводиться у Вінниці перед стінами міської ради на цій символічній для міста площі. Це є підтвердження того, що Вінниця показує приклад європейськості у вирішенні проблем доступності, які сьогодні, на жаль, є досить актуальними для України», – ,було сказано головою Вінницької обласної державної адміністрації Валерієм Коровієм. В програму заходів було включено презентацію доступного транспорту та спецзасобів, майстер–клас жестової мови, було представлено кращі практики у створенні доступного середовища. Учасники форуму могли відвідати фото–виставку «Полюємо на пандуси» а також ярмарку робіт майстрів з інвалідністю.

ТОВ «АТП Слободянюк» прийняло безпосередню участь у форумі. На дні доступності представниками підприємства було презентовано міський автобус українського виробника марки ATAMAN І-го класу моделі А092G6, який спеціально обладнаний для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями пересування. Також перевагою даної моделі автобуса є те, що двигун працює виключно на стисненому природному газі. Це в десятки разів зменшує шкідливий вплив на навколишнє середовище та відповідно на здоров’я громадян.27.09.2015

  • Контакти
  • Адреса : 21010 м.Вінниця вул. Салтикова-Щедріна 112
  • Тел / Факс : +38 (0432) 53-03-08
  • e-mail : sbsatp@gmail.com