АТП Cлободянюк 

Головна > День автомобіліста


22 жовтня 2015 року, в приміщенні Вінницької обласної державної адміністрації відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства України.

Кращих представників та колективи автомобільної і дорожньої галузей області нагородили Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної ради, Вінницької міської ради, Вінницької обласної громадської організації “Асоціації автомобільних перевезень”, а також грамотами та нагрудними знаками Федерації професійних спілок Вінницької області.

Зокрема були нагороджені водії автотраспортного підприємства АТП Слободянюк Ковальчук Олександр Михайлович і Дусанюк Степан Васильович та Інженер з охорони праці і безпеки дорожнього руху Рачук Валерій Феодосійович, Почесними Грамотами Віницької обласної державної адміністрації та обласної Ради.

Як зазначив зазначив заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник «Дороги в будь-якій державі - це показник модернізації життя та оновлення країни. У нас досить багато роботи в цьому напрямку, адже, на жаль, дороги Вінниччини не схожі на європейські магістралі. Хочу відзначити, що Верховною Радою України розглядається три законопроекти, які регламентують питання передачі доріг загального користування місцевого рівня на обласний. Якщо ці закони будуть прийняті і дороги буде передано на місцевий рівень, то на їх утримання надаватиметься відповідний ресурс».

27.10.2015

  • Контакти
  • Адреса : 21010 м.Вінниця вул. Салтикова-Щедріна 112
  • Тел / Факс : +38 (0432) 53-03-08
  • e-mail : sbsatp@gmail.com