АТП Cлободянюк 

У зв’язку із проведенням адміністративно-територіальної реформи у державі, внаслідок якої активно утворюються об’єднані територіальні громади виникла необхідність у функціонуванні мережі шкільних автобусів.

У межах державної цільової соціальної програми « Шкільний автобус » було передбачено закупівлю автобусів для загальноосвітніх шкільних закладів , що у свою чергу призвело до оголошення державних закупівель у Вінницькій області. Метою програми є організація безпечного, регулярного перевезення учнів, дітей та педагогічних працівників дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів у сільській місцевості до місця навчання, роботи і додому, поліпшення освітнього рівня населення, що проживає у такій місцевості, та раціонального використання кадрового потенціалу зазначених закладів.

ТОВ «АТП Слободянюк» прийняло участь у відкритих торгах на закупівлю шкільних автобусів і у двох випадках пропозиції підприємства були найкращими. Підприємство стало переможцем у торгах на порталі публічних закупівель ProZorro, що дало право постачати 2 автобуси (а саме автобуси спеціалізовані шкільні ATAMAN моделі D093S2, які призначені для перевезення школярів молодших, середніх та старших класів) у Тиврівський та Жмеринський районні відділи освіти.

27.07.2017

  • Контакти
  • Адреса : 21010 м.Вінниця вул. Салтикова-Щедріна 112
  • Тел / Факс : +38 (0432) 53-03-08
  • e-mail : sbsatp@gmail.com