АТП Cлободянюк 

ТОВ «АТП Слободянюк» прийняло участь у відкритих торгах на закупівлю газових автобусів для Вінницької міської ради. Підприємство стало переможцем у торгах на порталі публічних закупівель ProZorro, що дало право постачати 4 автобуси (а саме міські низькопідлогові автобуси із газобалонним обладнанням ATAMAN моделі D092G6) для комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія».

Автобуси ATAMAN українського виробництва, виготовляються у Черкасах на заводі ПАТ «Черкаський автобус». Автобуси даної моделі малого класу з низьким рівнем підлоги на базі агрегатів компанії Isuzu Motors Limited (Японія), дають можливість повністю відмовитись від дизельного палива за рахунок використання альтернативного палива (газ метан). Також 42–ох місні автобуси обладнані для перевезення пасажирів з особливими потребами на інвалідних візках.

Як повідомляє на своїй офіційній сторінці у Facebook Вінницький міський голова Сергій Моргунов, автобуси закупили для відкриття нових маршрутів, а саме маршруту №22 – «Мікрорайон Академічний – Залізничний вокзал» (автобуси курсують з 2–го серпня 2017 року) та маршруту №6 – «Олієжиркомбінат – площа Перемоги»: від вулиці Волошкова до Будинку Офіцерів (автобуси почали курсувати на маршруті з 15–го серпня 2017 року).

Варто зазначити, що стиснений до 20–25 МПа природний газ, як моторне паливо, має низку важливих переваг порівняно з бензиновим і дизельним паливом. Серед них це цілий набір відповідних екологічних переваг – на сьогодні він є найчистішим альтернативним паливом для транспортних засобів.

У вихлопі двигуна, який працює на газу, маса канцерогенів в 10, а іноді й в 100 разів менша, аніж в інших видах палива. До всього іншого, газ не змиває масло з деталей циліндропоршневої групи, дозволяючи заощаджувати до 40% масла, порівняно з роботою на бензині. Газ зменшує нагароутворення, а також ударні навантаження на двигун, збільшує термін роботи свічок і дає можливість добре відрегульованому двигуну працювати в півтора рази довше. Ефективність кубометра природного газу еквівалентна літру бензину, у той же час як його вартість не перевищує 50% від вартості бензину. Все це суттєво знижує експлуатаційні витрати.

18.08.2017

  • Контакти
  • Адреса : 21010 м.Вінниця вул. Салтикова-Щедріна 112
  • Тел / Факс : +38 (0432) 53-03-08
  • e-mail : sbsatp@gmail.com