АТП Cлободянюк 

21 вересня на площі Василя Стуса у Вінниці відбулася презентація оновленого модельного ряду автобусної техніки, створеної турецькими та українськими виробниками на агрегатній базі компанії Isuzu Motors Ltd. (Японія).

Організаторами презентації були ПАТ «Черкаський автобус», офіційний дистриб’ютор – компанія ТОВ «Український Автобус», а також регіональний дилер ТОВ «АТП Слободянюк».

Першим етапом презентації нових автобусів торгової марки «ATAMAN-Isuzu» було проведення конференції, на якій директор ТОВ «Український Автобус» Коваленко Віктор Миколайович провів детальне ознайомлення із оновленими моделями автобусів, а саме із автобусами CITYBUS (9,5 м), CITIPORT (12 м), ATAMAN A092H6 (8,2 м), ATAMAN D093S4 (8,2 м). Разом із заступником голови обласної державної адміністрації Броварником Василем Михайловичем, директором Департаменту енергетики, транспорту та зв'язку Левченком Сергієм Петровичем а також президентом ВОААП Ратовським Анатолієм Сигізмундовичем було обговорено сучасний стан транспортних засобів на рівні міста і області, а також можливості використання даних моделей автобусів у місті Вінниця та у межах Вінницької області. Активну участь у обговоренні приймали перевізники, яким було цікаво обговорити проблеми транспортних засобів, а також свої побажання із виробником та представниками влади.

Наступним етапом була презентація автобусів безпосередньо на площі Василя Стуса, де кожен охочий міг оглянути транспортні засоби. Перевізники та підприємці детально оглянули технічний стан автобусів, та навіть дещо рекомендували.

Варто зазначити, що моделі автобусів CITYBUS та CITIPORT будуть виготовлятися в Україні, на агрегатній базі компанії Isuzu Motors Ltd. (Японія). Дані автобуси оснащені сучасною системою клімат контролю, автономною системою опалення. Робоче місце водія у даних моделях відділене від салону та є ергономічним. Автобуси обладнані для комфортного перевезення пасажирів з особливими потребами. Встановлені потрійні поручні, які пристосовані для пасажирів з особливими потребами на інвалідних візках. Автобуси відповідають екологічним стандартам Euro-5 та Euro-6.

Оновлений шкільний автобус ATAMAN D093S4 (8,2 м) був дообладнаний механічним підйомником для інвалідного візка. Такі автобуси оснащені двома місцями для школярів з обмеженою здатністю до пересування. Автобус відповідає екологічним стандартам Euro-5 та Euro-6.

Новий міський низькопідлоговий автобус ATAMAN A092H6 (8,2 м) на базі агрегатів ISUZU вироблений з урахуванням світових правил і вимог автобусобудування. Автобус відповідає екологічному стандарту Euro-5. Дана модель автобуса оснащена двома подвійними дверима і накопичувальними майданчиками в передній і задній частині автобуса для поліпшеного обміну пасажирів, а також вмонтованим кондиціонером для водія та пасажирів.З площі автобуси вирушили на тест–драйв, майже всі присутні вирушили на новеньких автобусах тестувати їх на міських дорогах, а також на більш швидкісних.

Продовжили своє спілкування у невимушеній обстановці учасники презентації на бенкеті.

22.09.2017

  • Контакти
  • Адреса : 21010 м.Вінниця вул. Салтикова-Щедріна 112
  • Тел / Факс : +38 (0432) 53-03-08
  • e-mail : sbsatp@gmail.com