АТП Cлободянюк 

7-го жовтня у парку–пам’ятці садово–паркового мистецтва відбувся суботник, який був частиною проекту "Еко-парк" за підтримки Британської ради в рамках проекту "Активні громадяни".

Учасники вирубували підлісок, збирали сміття і садили молоденькі деревцята. У суботнику прийняло участь більше 30 осіб. До акції також приєднався директор підприємства Олександр Слободянюк та охоронець підприємства Василь Мудренко, які допомогли як у транспортуванні молодих саджанців, так і безпосередньо у висадженні їх. Робота знайшлась для усіх, навіть маленькі вінничани активно допомагали дорослим .Були висаджені липи та берези. Це вже не перший суботник, який було проведено у П'ятничанському парку. Адже необхідно проявляти ініціатову, тому що хто як не ми зробить наше місто красивішим і чистішим.

Ці майбутні гарні та зелені алеї були висаджені в пам'ять про Дмитра Байбака, що був одним з менеджерів проекту і загинув напередодні в США.Якщо вас зацікавив проект "Еко-парк", ви можете знайти детальну інформацію на сторінці у мережі фейсбук.

07.10.2017

  • Контакти
  • Адреса : 21010 м.Вінниця вул. Салтикова-Щедріна 112
  • Тел / Факс : +38 (0432) 53-03-08
  • e-mail : sbsatp@gmail.com